Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul

kr.1,127.00

Køb Hos Proshop.dk

Varenummer (SKU): 6ec75a9a49a3 Kategori:
 

Beskrivelse

Rabo fandt Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver modul til 1127.00 DKK hos Proshop.dk.
SFP (mini-GBIC) transceiver modul, 1000Base-SX, LC/PC multimodus, indstiksmodul, op til 550 m, 850 nm, for Cisco 38XX, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 29XX, 3560, 3750; ME 3400, 4924, 6524

Yderligere information

Brand